KULLANICI İŞLEMLERİ merter meridyen kullanıcı menüsü
MERİDYEN MERİDYEN MERİDYEN MERİDYEN MERİDYEN

ALT YAPI

MERTER MERİDYEN iş merkezi mekanik sistemi otomasyon kontrollüdür. Otomasyon sistemi ALARKO A.Ş. tarafından yapılarak devreye alınmıştır.
İş merkezimiz yüksek gerilim abonesi olup 1600 KWA'lık 2 adet kendi trafosuna sahiptir. Ofislerin elektrik sayaçları süzme sayaçtır, ayrıca abonelik gerektirmez.
Elektrik kesintisi durumunda binayı besleyecek güce sahip 1100 ve 780 KWA gücünde iki adet jeneratör mevcuttur. Kesinti durumunda otomatik olarak devreye girerek binayı beslemeye yetecek kapasitedir.
Elektrik kesintilerindeki geçiş anlarında sistemleri beslemek üzere UPS sistemi mevcuttur.
Isıtma sisteminde toplam güçleri 2.309.100 k.cal/h olan WEİSHAUPT kazan kullanılmıştır.
Soğutma sisteminde mevcut 2 adet YORK marka CHİLLER tüm binayı sorunsuz olarak soğutma kapasitesine sahiptir.
Ofisler, mevcut bulunan fan-coiller ile istekleriniz doğrultusunda çalıştırılarak mevsime uygun sıcaklık sağlanabilmektedir.
İş merkezinde SUPERONLİNE ve TTNET fiber optik internet altyapısı mevcuttur ,bu konuda her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek nitelik ve hızdadır.
İş Merkezinde 250 şer tonluk yangın ve su deposu mevcut olup tüm bina ve ofislerde yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. İş merkezi, sahip olduğu yangın sistemleri ve önlemleri ile mevcut yangın yönetmeliğinin tüm isteklerini karşılayabilecek durumdadır.
20 ve 30 kişilik kiralanabilir toplantı salonlarımız , sizin/firmanızın toplantı,seminer ve eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir.
İş merkezinde mevcut kafe ve yemekleri ile haklı bir ün kazanmış restaurant sizi, çalışanlarınızı ve misafirlerinizi ağırlamak için hazırdır.