KULLANICI İŞLEMLERİ merter meridyen kullanıcı menüsü
MERİDYEN MERİDYEN MERİDYEN MERİDYEN MERİDYEN

YÖNETİM

HAKKIMIZDA

MERTER MERİDYEN İŞ MERKEZİ, uluslar arası ticaretin kalbini Merter'e taşımak için en son teknoloji ile donatılmış toplam 38.000 m2 kapalı alana sahip, super lüks bir iş merkezidir. MERTER MERİDYEN İŞ MERKEZİ, tüm kiracıların ticari yaşamlarına prestij kazandıracak şekilde tasarlanmıştır. Tüm birimlerimiz , bu prestijli ortamı sizlerle paylaşmak üzere kiralamanız için hazırdır.

İş merkezimiz E-5 karayolunun hemen yanında yer almaktadır. Atatürk hava limanına ve fuar merkezine 8 km , OTOGAR’ a 2 km uzaklığı ile son derece merkezi bir konumdadır. MERTER MERİDYEN İŞ MERKEZİ’ nde son teknoloji ısıtma-soğutma sistemi,otomatik yangın alarm ve söndürme sistemi,her alana hizmet veren jeneratörler, 24 saat teknik servis ve 24 saat güvenlik hizmetleri ile kullanımınıza hazırdır.

20 ve 30 kişilik kiralanabilir toplantı salonlarımız , sizin/firmanızın toplantı,seminer ve eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir.

Alışılmışın ötesinde süper lüks bir iş merkezinde ticaret yapmanın prestiji , huzuru ve güvenliğini paylaşmak için MERTER MERİDYEN’ de kiralayabileceğiniz alanlar ziyaretinizi bekliyor.